Mirosław Tarasiewicz

Doktor ekonomii w dyscyplinie nauk o zarządzaniu. Zajmuje się zagadnieniami elastycznych strategii i struktur organizacyjnych oraz problemami zarządzania organizacjami działającymi w turbulentnym otoczeniu biznesowym. Autor koncepcji i publikacji poświęconych tym zagadnieniom.

Certyfikowany trener biznesu, absolwent Szkoły Trenerów Biznesu Moderator, członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Coach, absolwent Szkoły Coachingu Moderator, zwolennik koncepcji coachingu racjonalnego w biznesie.

Menedżer z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu organizacjami biznesowymi, w szczególności w obszarach sprzedaży i dystrybucji. Przez większość swojej kariery zawodowej związany z branżą IT, zajmował wysokie pozycje menedżerskie w organizacjach polskich i międzynarodowych. W 1999 został wyróżniony przez czasopismo Computer Reseller News prestiżową nagrodą „Człowiek Roku w Branży IT”. Prezes i członek władz spółek kapitałowych, w tym również notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej oraz studiów MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Uczestnik wielu szkoleń w Polsce i za granicą.